Vieta, kas pilna ar sirsnīgu siltumu un komfortu

PAR MUMS

Vislabākā masāža, kas iegūst arvien lielāku un lielāku popularitāti visā pasaulē, nu jau vairākus gadus ir pieejama Thai Lotus masāžas salonos - viens salons atrodas pašā Rīgas centra skaistākajā vietā, Klusajā centrā un otrs salons Jūrmalā, skaistajā Amber Sea Hotel & SPA Jurmala, dažu soļu attālumā no pludmales - tās ir unikālas vietas, kur var saņemt kvalitatīvu masāžu, ko veic augsti kvalificēti masieri un procedūru speciālisti no Taizemes. Tās ir vietas, kur var relaksēties, sakārtot un harmonizēt savas domas un iegrimt jaukajā Austrumu smaržu aromātā. Šeit vienmēr ir mājīgi un silti, mēs vienmēr esam gatavi par Jums parūpēties, nodrošinot Jums neaizmirstamu piedzīvojumu un visaugstākās kvalitātes masāžu, tajā skaitā tādas populāras masāžas kā pēdu masāža, protams, klasiskā masāža, masāža bērniem, kā arī noteikti iesakām izbaudīt tradicionālo Taizemes masāžu, kas ir populārākā mūsu studijās. Ja Jūs vēlaties īpašu piedzīvojumu, piedāvājam divu masieru profesionālu sadarbību Karaliskajā masāžā ar 4 rokām.
Masāžas cenas pie mums ir sākot no 25 €, un mēs esam pārliecināti, ka Jūs atradīsiet šeit tieši to, ko meklējat.

Nešaubieties, te jūs viesmīlīgi sagaidīs ar žestu Vaji, jo divas kopā saliktas plaukstas un paklanīšanās – tas ir labestības un veselības vēlējums, kā arī cieņas zīme.
Jūsu rīcībā dažādi masāžas rituāli un ķermeņa aprūpes programmas diplomētu tajiešu meistaru izpildījumā.
Tiks uzklausītas jūsu vēlmes, īpaši, ja Jums ir kādas sūdzības, kāda problemātiska zona, mūsu masieri par tām parūpēsies - jūs pārņems dvēseles siltuma enerģija un tiks atrasts jums vispiemērotākais masāžas pakalpojumu komplekss, ar kura palīdzību jūs noteikti gūsiet psiholoģisko un emocionālo atslodzi, vienlaikus tiks tonizēts jūsu ķermenis.
Mūsu salonos viss ir harmonisks – etniskā interjera īpašā atmosfēra, burvīga mūzika, nomierinoši Austrumu aromāti, tējas ceremonija un pat ziedi.

Laipni lūdzam apmeklēt Thai Lotus – veselības, dvēseles un ķermeņa harmonijas pasauli, kura sniedz pilnīgu relaksāciju. Ja vēlaties, Jūs jau šodien varat pieteikt masāžas apmeklējumu, aizpildot saziņas formu mūsu mājas lapā vai zvanot mums (tālruņa numurs norādīts lapas augšdaļā
Mūsu salonu apmeklējums – tas ir aizraujošs ceļojums uz Taizemi, nepametot Rīgu.
TAJU MASĀŽA UN SPA JŪRMALĀ UN RĪGĀ
THAI LOTUS
Pakalpojumi
Lapa
Abonējiet mūsu biļetenu
Lasiet par visām lietām, ko mēs darām.
Rīga
Bulduri
Amber
+371 26353636
+371 28656464
+371 26959090