Noi

Dzīves kredo – laime nekādi nav atkarīga no citiem cilvēkiem, tikai no sevis paša.
Padoms – saglabājiet nomoda un miega līdzsvaru labai pašsajūtai. Svarīgi ir iet gulēt un pamosties vienā un tajā pašā laikā
Noi piemīt neparasti pozitīva enerģija, kurā dalās ar visiem. Viņa burtiski gūst enerģiju no visiem, izpildot rituālu vai programmu. Maiga, turklāt ļoti stipra, viņa lieliski izpilda tradicionālos taizemiešu un atslābinošos rituālus.
Meistara satriecošā enerģētika, dzīvesprieks un atklātums spējīgi no seansa pirmajām minūtēm iegremdēt Jūs neparastas relaksēšanās un miera atmosfērā, un atslābināties ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Tas viss, apvienojumā ar nevainojamu meistara tehniku, lieliski palīdzēs tikt galā ar stresu, sliktu noskaņojumu un noņemt sasprindzinājumu.

Jo

Dzīves kredo – visa pasaule atklājas tam, kas to vēlas. Kas meklē, tas atrod. Kustība ir dzīves pamats.
Padoms – katru dienu jāizdara kaut kas lietderīgs draugiem vai tuviniekiem. Tas saglabā Visuma līdzsvaru.
Jo ir ļoti stipra, viņas vērīgums un dabas dotā izjūta izbrīnīs pašus pieredzējušākos viesus. Pateicoties daudzo gadu pieredzei, Jo izjūt uz Jūsu ķermeņa visus aktīvos punktus, kurus jāizstrādā un problēmas zonas, kurām jāpievērš lielāka uzmanība.
Tie, kuriem palaimējās nokļūt viņas profesionālajās rokās, atgriezīsies pie viņas no jauna.
Viņas enerģija sajūtama no pirmajām minūtēm, bet pozitīvais noskaņojums saglabājas vēl ilgi pēc procedūras.
Jo lieliski sajūt iedarbības spēka pakāpi, kas jāsniedz.
Jo ļoti labvēlīga, no viņas sejas reti kad pazūd smaids. Ar savu enerģētiku un labo noskaņojumu viņa ar prieku dalās rituāla laikā.

Chanapha

Dzīves kredo – pateicība par šodienu sniedz tev labu nākotni.
Padoms – domājiet vienmēr par labo. Tas izpildās. Galvenais dzīvē – labsirdība un gaiša dvēsele. Vēliet labo.
Chanapha – profesionālisma, daudzu gadu pieredzes, miera un sakoncentrēšanās iemiesojums.
Viena no viņas stiprajām pusēm – Tradicionālā taizemiešu rituāla izpildīšana. Lieliski pārzina jogas mākslu, pielieto individuālu pieeju katram viesim.
Meistara individuālā tehnika apvienojumā ar iekšējo garīgo harmoniju noved pie viegluma sasniegšanas gan fiziskā, gan arī emocionālā līmenī. Nav iespējams neatzīmēt meistara rūpīgā darba profesionālismu ar katru Jūsu ķermeņa problemātisko zonu, kā arī rūpes par visiem, padomus un ieteikumus, labas fiziskās formas saglabāšanai.

Nan
Dzīves kredo – godīgums rada ticību, ticība rada sapratni. Sapratne rada harmoniju.
Padoms – atdodiet vairāk un jūs saņemsiet vairāk. Neko nelūdziet.
Nan – meistars ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi labākos Pataijas masāžas salonos.
Atbilstoši Nan filozofijai, taizemiešu masāžas kvalitātes ķīla ir emocionālā saikne starp meistaru un klientu, meistara prasme sajust viņa ķermeņa noskaņojumu, vajadzības un iespējas.
Nan pilnībā pārzina tradicionālās taizemiešu tehnikas, smalki sajūt enerģētiku, bez grūtībām atrod ķermeņa saspīlējumus, un izstrādājot problemātiskās zonas, palīdz atbrīvoties no sasprindzinājuma un trauksmes.
Pārliecināts un bagāts streičings (stiepšanās vingrinājumi), pasīvā joga un Jūsu ķermeņa katra centimetra izstrādāšana sniegs atveseļošanās efektu, kuru jūs izjutīsiet ar Jūsu organisma katru šūniņu! Jebkurš rituāls viņas izpildījumā lieliski palīdzēs tikt galā ar sliktu noskaņojumu un atjaunot dvēseles harmoniju.
Meistari
TAJU MASĀŽA UN SPA JŪRMALĀ UN RĪGĀ
THAI LOTUS
Pakalpojumi
Lapa
Abonējiet mūsu biļetenu
Lasiet par visām lietām, ko mēs darām.
Rīga
Bulduri
Amber
+371 26353636
+371 28656464
+371 26959090