Mūsu piedāvājumā ir iekļauti dažādi masāžas un SPA rituāli un ķermeņa kopšanas procedūras, ko veic sertificēti Taizemes etniskie eksperti.

Jūtu Harmonija

Romantiski rituāls diviem.
Ļauj lieliski un noderīgi pavadīt laiku vienam ar otru un atslābināties.
Rituāls posmi:
 • Sauna – 30 minūtes
 • Мinerālu-sāļu pīlings – 30 minūtes diviem
 • Таjiešu аroma-masāža – 90 minūtes diviem
150 min - 220 EUR
Muguras Masāža
Tiem, kuri ciena savu laiku. Muguras, kakla–apkakles zonas un jostas vietas izmasēšana. Tradicionālā Masāža tehnika, izmantojot aromātiskās eļļas pēc vēlēšanās. Noņem visa ķermeņa nogurumu un sasprindzinājumu muguras apgabalā.
Atslābina muskuļus, uzlabo ķermeņa tonusu un fiziskās aktivitātes.
40 min - 45 EUR

Karaliskā
Ekspress Masāža

Karaliskā masāža ar 4 rokām (veic divi meistari). Simetriska visa ķermeņa masāža noņems stresu, nogurumu, spriedzi – paradīzes bauda.

Ja Jūs esat steigā, bet vēlaties izbaudīt šo brīnišķo masāžu, 30 minūšu masāžas seanss ir domāts tieši Jums

30 min - 60 EUR
Karaliskā Masāža
Ar 4 Rokām


Karaliskā masāža ar 4 rokām (veic divi meistari). Simetriska visa ķermeņa masāža noņems stresu, nogurumu, spriedzi – paradīzes bauda.
60 min - 105 EUR
90 min - 125 EUR
120 min - 135 EUR
Taizemes
Tradicionālā Masāža
Tradicionālā Taizemes Masāža – viena no noslēpumainās Austrumu medicīnas brīnumainākajām metodēm, kura balstās uz priekšstatu par enerģētiskajām plūsmām cilvēka ķermenī. Iedarbojoties uz īpašajiem punktiem un izstiepjot muskuļus masāža procesā, pieredzējuši meistari atjauno pārtrauktās vitālās enerģijas plūsmas, atgriežot cilvēkam teicamu pašsajūtu un iekšējo harmoniju. Meistaru rokas, kuras apveltītas ar radošu spēku un glabā seno dziednieku viedumu, atbrīvos ķermeni no spīlēm un saspringuma sajūtas, iekustinās un sasildīs „kokainos” muskuļus, saudzīgi iedarbosies uz mugurkaulu un locītavām.
Iedarbība uz aktīvajiem punktiem, kuri atrodas uz neredzamajām enerģētiskajām līnijām, atbrīvos bloķēto enerģiju, paaugstinās vitālā spēka un apzinātības līmeni. Maigā locītavu un muskuļu ietīšana noņems spriedzi un paaugstinās lokanību. Viss minētais kopā dāvās Jums pilnīgas atdzimšanas sajūtu, viss ķermenis atjaunosies un atslābs, tajā ienāks gaišs miers.
Masāža jāveic uz grīdas (uz paklājiņa) speciālā apģērbā. Tajiešu balzams tiek izmantots pēc viesa vēlēšanās.
60 min - 55 EUR
90 min - 65 EUR
120 min - 75 EUR
Balijas
Aroma-Masāža
Ja Jūs vēlaties atslābināties un vienlaikus nodarbināt muskulatūru – droši izvēlieties Balijas aroma-masāža. Tas izceļas ar faktu, ka meistars izmanto roku pirkstus un delnas, šādi ātri noņemot muskuļu spriedzi. Masāža laikā tiek izmantota dabīgā eļļa, kura sniedz maigu atslābinošu efektu, bet kustības kļūst lēnākas, it kā slīdošas. Masāža ir mierīgāks, tajā ietilpst daži jogas un stiepšanās elementi.
Efektīvi mazina stresu, spriedzi, atslābina Jūs un palīdz bezmiega vai depresijas gadījumā.

60 min - 60 EUR
90 min - 70 EUR
120 min - 80 EUR
Pēdu Masāža

Taizemes pēdu masāža ir īpaša procedūra, kura spēj sniegt Jums patiesu baudu. Tā veicina atslābināšanos, mazina nogurumu, kā arī nostiprina imūnsistēmu. Jau senie cilvēki pievērsa uzmanību pēdu masāžas brīnumainajai iedarbībai. Tas izskaidrojams ar lielu skaitu aktīvo punktu šajā cilvēka ķermeņa daļā, kuri savukārt ir saistīti ar cilvēka iekšējo orgānu lielāko daļu. Šis masāža ir ieteicams pret veselu virkni slimību, ieskaitot gremošanas sistēmas traucējumus, trauksmes sajūtu, stresu, pārpūlēšanos, asinsvadu slimības, bezmiegu, tahikardiju, kā arī dažādas lokālās saslimšanas. Pēdu masāža meistars izmanto speciālu bambusa nūjiņu un balzamu uz ārstniecisko augu bāzes vai barojošu krēmu.
Pēdām paredzētā tajiešu Masāža vērtīgās īpašības: tas izvada toksīnus no cilvēka organisma, uzlabo asinsriti, limfas plūsmu un atteci, mazina kāju muskulatūras nogurumu, nostiprina cilvēka imūnsistēmu, uzlabo kāju un roku enerģētiku, veicina gremošanas sistēmas uzlabošanos, atbrīvo no krampjiem kāju ikros, paaugstinās kāju un roku locītavu lokanība, tiek noņemta kāju tūska, tiek novērsta jaunu varikozo mezglu veidošanās, atbrīvo no bezmiega, atslābina, noņemt stresu.

30 min - 35 EUR
60 min - 45 EUR
Sejas Masāža

Vispārēja sejas kopšana ir patīkama procedūra, kuras galvenais mērķis ķermeņa enerģijas atjaunošana. Tā pirmkārt ir sejas un visa organisma kopumā atjaunošana un atveseļošana.
Cilvēka sejā atrodas 57 muskuļi, kuriem vienlaicīgi nepieciešama atslābināšana un tonusa uzturēšana. Masējot pamīšus dažādas sejas zonas, meistars sākumā atslābina visus muskuļus. Pie intensīvākas iedarbības sejai pastiprinās asins pieplūdums un uzlabojas tās cirkulācija. Tas veicina sejas ādas krāsas izlīdzināšanu un sejas ovāla nostiprināšanu. Procedūra ir efektīva grumbu samazināšanas un profilakses metode, jo iedarbība uz bioloģiski aktīviem punktiem iedarbina organismā ādas reģenerācijas dziļuma procesus.
Pamatetapi:
Attīrīšana, viegls pīlings, tonizēšana, sejas masāža un kopjošas maskas uzklāšana.

30 min - 40 EUR
60 min - 55 EUR
SLIM-Masāža
Slim Masāža — tā ir unikāla Taizemes metode, vērsts uz figūras korekciju (svara samazināšana), kuras laikā speciāla tehnika kopā ar limfodrenāžas masāžu sniedz problēmzonām neticamu efektu. Pretcelulīta masāža veicina toksīnu un starpšūnu šķidruma izvadīšanu, pastiprina limfas plūsmu.
Slim-Masāža tehnika palīdz samazināt tauku nogulas un uzlabot vielmaiņu. Svars, atšķirībā no daudzām citām novājēšanas metodēm, pazūd dabiski un neatgriežas, ja vien, protams, nepārēdīsieties. Pēc slim-seansa āda kļūst tvirta un gluda.
Pateicoties speciālam krēmam šis masāža kļūs vēl efektīvāks. Ieteicamais kurss — 8-10 seansi.
Efekts: samazinās taukaudu apjoms, mazinoties ķermeņa masai, paaugstinās ādas tonuss, tā kļūst tvirta, nostiprinās asinsvadu venozās sieniņas, notiek atbrīvošanās no „apelsīna miziņas” efekta, uzlabojas mikrocirkulācija un asinsrite, no organisma tiek izvadīti toksīni un sārņi.
Pretindikāciju gadījumā ieteicama speciālista konsultācija.
Slim-Masāža ir stingri aizliegts:
 • Grūtniecēm;
 • Mātēm, kuras baro zīdaini ar krūti;
 • Personām, kuras sirgst ar nopietnām nieru vai sirds slimībā;
 • Personām, kurām agrāk tikusi veikta ķirurģiska iejaukšanās problēmzonās, ar kurām nāksies strādā.
 • Sievietēm menstruāciju periodā.
60 min - 70 EUR
90 min - 80 EUR
Bērnu Masāža
Maiga atveseļošanās–profilaktiskā masāža bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem.
Vecina nervu sistēmas, imunitātes nostiprināšanu un vispārējo balsta un kustību aparāta attīstību. Novērš mugurkaula slimības un uzlabo bērna fizisko aktivitāti.
30 min - 35 EUR
60 min - 45 EUR
Galvas Masāža
Sākas ar vieglām glaudošām un norīvēšanas kustībām, kas iesilda bērna galvas ādu. Tas rada nomierinošu iedarbību uz nervu sistēmu, atslābina galvas, kakla un plecu muskuļus. Pēc tam spiediena spēks pakāpeniski palielinās. Gareniskas, apļveida, novirzošas un vibrējošas kustības kļūst aizvien intensīvākas un notiek bioloģiski aktīvo punktu masāža.
Lieliska profilakse migrēnai, noņem nogurumu, atvieglo pašsajūtu, piešķir enerģiju, vieglumu ķermenim, uzlabo galvas asinsriti, matu augšanu un veselību. Samazina trauksmes un stresa līmeni. Nostiprina imunitāti, palīdz pret bezmiegu.
Procedūras procesā notiek būtiska galvas muskuļu atslābināšanās, tas kalpo par lielisku asinsrites profilaksi, uzlabo atmiņu, stimulē prāta darbību, palīdz atjaunot darbaspējas un vispārīgo pašsajūtu.
30 min - 35 EUR
Sauna

Saunas apmeklēšana pirms masāžas paātrina limfas atteci, noņem muskuļu sasprindzinājumu, uzlabo noskaņojumu un veicina daudz dziļāku atslābināšanos masāžas laikā.
Tāpat arī, saunu var apmeklēt pēc masāžas seansa beigām.

30 min - 25 EUR
Antistresa Rituāls

Visetniskākā Rituāls. Piesātināta ar tajiešu jogas un stiepšanās elementiem. Tā vienlaikus jūs atslābinās un uzmundrinās. Rituāls pamatā ir tradicionālais tajiešu masāža.
Rituāls posmi:
 • Sauna – 30 minūtes
 • Мinerālu-sāļu pīlings – 30 minūtes
 • Таjiešu tradicionālais masāža – 60 minūtes
120 min - 100 EUR
MASĀŽAS
Indosean
Tas ir aizraujošs ceļojums uz Austrumāzijas valstīm. Smalka, jutekliski rituāls ajūrvēdas cienītājiem. Tiek īstenota, pamatojoties uz tajiešu un ajūrvēdiskās masāžas tehnikas apvienojumu. Noslēdzas ar pēdu manuālo masāžu. Lai panāktu efektīvu atslābinošo iedarbību, rituāls ieteicama dienas otrajā pusē.
Rituāls posmi:
 • Sauna – 30 minūtes
 • Мinerālu-sāļu pīlings – 30 minūtes
 • Таjiešu aroma-masāža – 60 minūtes
 • Fut-Masāža – 30 minūtes
150 min - 110 EUR
Taizemes Aroma-Masāža

Aroma-Masāža — tā ir īpaša tehnika, kad ārstnieciskais efekts un vitāli svarīgo dziļāko centru atvēršana tiek veikta pēc atgriezeniskās saites metodes. Visiem ir zināms, ka labsajūta uzlabo noskaņojumu, vairo optimismu un enerģiju. Ne velti senie Austrumu gudrie bija teikuši – viens baudas mirklis pagarina mūžu par tūkstoš gadiem. Aroma-Masāža, protams, ietilpst arī tradicionālā masāžas tehnika, bet tā vēl tiek papildināta ar aromterapiju, kura piešķir masāža tā īpašo jēgu. Aromterapija veicina noskaņojuma un pašsajūtas uzlabošanos, bet eļļas efektīvi mitrina, baro un tonizē ādu. Ar ārstniecisko augu ekstraktiem bagātinātā eļļa iekļūst dziļi šūnās, kur šķīdina un šķeļ toksīnus un liekos brīvos radikāļus. Aroma-Masāža palīdz atjaunot un harmonizēt iekšējo enerģiju. Eļļas ajūrvēdiskie aromāti aktīvi iedarbojas caur reflektoro zonu, un tas noregulē neironu ķēdes, kuri atbild par noskaņojumu un organisma tonusu.
60 min - 60 EUR
90 min - 70 EUR
120 min - 80 EUR
Tazēmes Masaža Ar Zālaugu Maisiniem
Masāža efektivitāte: pāriet bezmiegs un nogurums, harmonizējas ķermenis un emocijas, tiek remdētas psiholoģiskās traumas, atjaunojas enerģija pēc psihoemocionālajām pārslodzēm un stresa, uzlabojas asinsvadu un nervu šķiedru stāvoklis, tiek ārstēta depresija.
90 min - 85 EUR
120 min - 100 EUR
TAJU MASĀŽA UN SPA JŪRMALĀ UN RĪGĀ
THAI LOTUS
Pakalpojumi
Lapa
Abonējiet mūsu biļetenu
Lasiet par visām lietām, ko mēs darām.
Rīga
Bulduri
Amber
+371 26353636
+371 28656464
+371 26959090